Akcesoria

Firma AUTO-TAMEX oferuje swoim Klientom pełną gamę części zamiennych i akcesoriów do samochodów osobowych i dostawczych Renault i Dacia.

RENAULT zaleca swoim Klientom stosowanie oryginalnych części zamiennych, ponieważ spełniają one normy dotyczące jakości i bezpieczeństwa określone przez Producenta, gwarantując tym samym, satysfakcję z użytkowania pojazdów Renault.

W pełni skomputeryzowany system ewidencji i specjalistyczne wyposażenie umożliwiają szybkie uzyskanie informacji na temat poszukiwanych elementów. Nasz wykwalifikowany personel, przeszkolony zgodnie ze standardami Renault zapewnia sprawną obsługę, a bezpośrednie połączenie z centralnym systemem Renault, który pozwala na bieżąco sprawdzać dostępność asortymentu. Proponujemy szeroką gamę produktów zarówno dla samochodów nowszych jak i starszych.

Cennik i dane techniczne

(166.9 KB)
(13.2 MB)
(164.4 KB)
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij