Traffic

dane techniczne

Dostawczak z lekkością prowadzenia osobówki
Renault Trafic furgon - van większy od Kangoo Express, choć mniejszy od Mastera. Trafic to samochód o zewnętrznej długości zbliżonej do aut osobowych segmentu D i E (długość zewnętrzna wynosi odpowiednio 4,78 i 5,18 m dla długości L1 i L2). Dzięki temu jest samochodem niezwykle zwrotnym i łatwym w parkowaniu. Długość części bagażowej wynosi 2,4 m lub 2,8 m. Objętość wersji krótszej: 5 m? lub 7 m?. Dłuższe odmiany mieszczą 5,9 m? lub 8,3 m?.
Tak to już jest, że szczegóły i to te trudno definiowalne decydują o wyborze samochodu osobowego. Tak jak nie potrafimy konkretnie powiedzieć co w danym modelu nas urzekło, w przypadku samochodów użytkowych jest zupełnie odwrotnie. Przy ogromnym wyborze na rynku i wielu podobieństwach, wygrywa ten który będzie miał przewagę w ilości użytecznych rozwiązań które zdecydują o tym, że na niego padnie nasz wybór. W to rozumowanie idealnie wpisuje się Renault Trafic w którym decydują konkrety i ułatwienia w których ilości i pomysłowości nie ma on sobie równych.

 

Cennik i dane techniczne

(5.8 MB)

Masz pytania? Napisz do nas.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij