Megane

dane techniczne

 

Nowe Renault Megane wyróżnia się doskonałymi osiągami, a także wysokim poziomem komfortu we wnętrzu. Długie trasy stają się przyjemnością!
Szczególnie wiele uwagi poświęcono jakości wykończenia i kolorystyce wnętrza. W zależności od wersji wyposażenia kierownica może być pokryta skórą licową Nappa, pojawiają się też subtelne chromowane akcenty podkreślające wysoką jakość wykończenia.
Świetnie wyprofilowane i zapewniające dobre podparcie boczne fotele zapewniają wysoki poziom komfortu dzięki piance o podwójnej gęstości. Fotel kierowcy może być również wyposażony w elektrycznie regulowane podparcie lędźwiowe i funkcję masowania (z możliwością personalizacji w wyższych wersjach wyposażenia).
Szerokość na wysokości barków jest jedną z największych w tej klasie aut, a pasażerowie na tylnych siedzeniach dysponują większą ilością miejsca na wysokości kolan.
Plasujący auto w czołówce tego segmentu bagażnik o objętości 434 l uzupełniają rozmieszczone w całym wnętrzu schowki o łącznej objętości 25 l.

Cennik i dane techniczne

(6.4 MB)

Masz pytania? Napisz do nas.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij