Clio V

dane techniczne

Nowe Renault Clio przyciąga silną osobowością. Zmysłowa linia nadwozia, wyrazisty przód i silnie zarysowane tylne nadkola doskonale odzwierciedlają dynamikę i zwinność tego auta. Umieszczone centralnie logo Renault zdobi osłonę chłodnicy. Zmysłowość emanuje z każdego detalu. Po ujrzeniu wnętrza docenisz nowoczesność i ergonomię tego auta: czyste linie deski rozdzielczej, łatwo dostępna środkowa konsola, wyjątkowo czytelny cyfrowy prędkościomierz, fotel kierowcy z regulacją w pionie, kolumna kierownicy z regulacją w pionie i w poziomie, bogaty wybór kolorów. Sądziłeś, że niektóre elementy wyposażenia są wyłączną domeną aut wysokiej klasy?

Nowe Renault Clio posiada wyjątkowo bogate wyposażenie jak na tę klasę samochodów: światła LED PURE VISSION, system wykrywania pieszych i rowerzystów, multimedia, nawigacja, unikalny system dźwiękowy BOSE, karta Renault Hands Free, system wspomagania ruszania pod gorę, funkcja Eko (tryb ekologicznej jazdy)... to tylko niektóre spośród nich. Ale Nowe Renault Clio to nie tylko auto piękne jest ono również niezwykle praktyczne. Jest to auto o zaskakująco pojemnym bagażniku: dokładnie 391dm3. Nowe Renault Clio nie raz zaskoczy cię funkcjonalnością.

 

Cennik i dane techniczne

(12.4 MB)

Masz pytania? Napisz do nas.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij