Twingo

dane techniczne

 
Nowe Renault Twingo czerpie inspiracje z głównych elementów, które zadecydowały o sukcesie Clio III. Przede wszystkim Nowe Renault Twingo posiada płynne kształty z ukrytymi klamkami tylnych drzwi, możliwości wielu personalizacji dzięki obudowie lusterek bocznych, listew bocznych, listwie grilla oraz naklejek. A dzięki możliwości wyboru koloru nadwozia, personalizacji oraz zamontowania nakładek błotników, Nowe Renault Twingo może zmieniać swojąosobowość, w zależności od użytkownika może być bardziej kobiece lub męskie, miejskie lub sportowe.

 Silnik z tyłu pojazdu, to rozwiązanie pozwoliło uwolnić przednią oś i znacząco zwiększyć promień skrętu kół. Nowe Twingo jest zwrotne i daje się łatwo zaparkować. Średnica zawracania to tylko 8,6m Umieszczenie silnika z tyłu pozwoliło także zwiększyć ilość miejsca w kabinie. Dzięki skróceniu przodu i przesunięciu kół w stronę skraju nadwozia. Duża, przeszklona tylna klapa w oryginalny sposób podkreśla nowoczesny kształt tyłu Nowego Twingo. Barwna osobowość Nowe Twingo, wywodzące się z zaprezentowanych w 2013 roku samochodów koncepcyjnych Twin’Z i Twin’Run, wyróżnia się silną osobowością.

Cennik i dane techniczne

(1.9 MB)

Masz pytania? Napisz do nas.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij