Traffic - bus

dane techniczne

Trafic Passenger i SpaceClass zostały stworzone do dalekich podróży, w których poczujesz się przestronnie i komfortowo.
Trafic to auto o sympatycznym designie i wysokiej jakości postrzeganej na poziomie zbliżonym do samochodów osobowych. Oferuje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie w segmencie i komfort godny samochodu jednobryłowego.
Chroni środowisko i jest niezawodny: wyposażony w najnowszej generacji silniki z systemem dCi i 6-biegowe skrzynie biegów. Trafic Generation, to kilka samochodów w jednym, umożliwiających podróżowanie i aktywne spędzanie wolnego czasu w poczuciu pełnej swobody! Ten stworzony do dalekich podróży pojazd o nowoczesnej i dynamicznej sylwetce posiada niezwykle przestronne, komfortowe i modularne wnętrze: może pomieścić do 7 osób (w opcji) wraz z bagażami. Z łatwością może też zamienić się w salon lub sypialnię godną małego samochodu kempingowego. Te wszechstronne wersje Trafic Passenger Kombi dają się dostosować do wszelkich Twoich potrzeb: przewozu rodziny, członków Twojego klubu czy też Twoich klientów!

 

Cennik i dane techniczne

(2.1 MB)

Masz pytania? Napisz do nas.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij