Scenic

dane techniczne

Renault Scénic i Grand Scénic wyposażone zostały w trzy najnowsze jednostki Energy: benzynowe Energy TCe 115 i Energy TCe 130 oraz wysokoprężną Energy dCi 130. Energy to gama oszczędnych, mocnych i dynamicznych silników, z szeregiem innowacyjnych rozwiązań będących owocem bogatego know-how Renault w Formule 1. Wyposażone w bardzo skuteczny system Stop&Start, wyróżniają się doskonałymi parametrami zarówno pod względem zużycia paliwa i emisji CO2 , jak i przyjemności prowadzenia: zwiększony moment obrotowy, lepsze przyspieszenia, wyższy komfort.

Renault Scénic i Grand Scénic regularnie odradzają się: ich design ewoluuje, linie nadwozia nabierają nowoczesności, styl staje się coraz bardziej wyrazisty. Nowe Renault Scénic i Grand Scénic otrzymały typowy dla nowej stylistyki marki, bardziej dynamiczny i wyrazisty przód.
Dzięki nowej osłonie chłodnicy, podkreślonej powiększonym logo marki doskonale kontrastującym z czarnym, błyszczącym tłem, Nowe Renault Scénic i Grand Scénic zyskują na charakterze i z pewnością siebie eksponują swoje nowe, dynamiczne i przyciągające spojrzenia wcielenie.
 

 

Cennik i dane techniczne

(1.9 MB)

Masz pytania? Napisz do nas.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij