CLIO

dane techniczne


Renault Clio wyróżnia się atrakcyjnym przodem z powiększonym, pionowym logo, dumnie prezentującym się na czarnym błyszczącym tle.
Podkreślone chromowanymi obramowaniami reflektory i światła dzienne z diodami LED  wzmacniają wyrazistą stylistykę przodu. Model proponowany wyłącznie w wersji 5-drzwiowej wyróżnia się sportowym designem, który dodatkowo podkreślają niemal niewidoczne, wbudowane klamki drzwi tylnych, umieszczone obok tylnych szyb.
W stosunku do modelu poprzedniej generacji zmniejszono prześwit, poszerzono rozstaw kół, które zostały przesunięte maksymalnie na zewnątrz. Nowe Renault Clio optymalnie wykorzystuje płytę podłogową B Renault-Nissan, zapewniając komfort jazdy, zwrotność i doskonałe właściwości akustyczne.
 
Renault Clio zapewnia użytkownikom najwyższy poziom komfortu jazdy dzięki gamie nowoczesnych silników Energy: benzynowemu TCe 90 i wysokoprężnemu dCi 90. Zapewniają one dynamiczną jazdę przy jednoczesnym obniżeniu średniego zużycia paliwa i emisji CO2. Dynamiczne zawieszenie o doskonałych parametrach użytkowych sprawia, że Nowe Renault Clio jest bardzo zwinne, precyzyjne, szybko reaguje na polecenia kierowcy i bardzo przyjemnie się je prowadzi.

Cennik i dane techniczne

(2 MB)

Masz pytania? Napisz do nas.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij