Captur

dane techniczne


Captur to pierwszy miejski crossover Renault. Jest zwinny i dynamiczny, elegancki zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Zainspirowany bogatym doświadczeniem Renault, model ten przedstawia nowe podejście do designu, komfortu , wyposażenia i... przyjemności!

Zwracająca uwagę idealnym połączeniem solidności i lekkości, płynna i elegancka sylwetka Renault Captur stanowi zapowiedź przestronnego wnętrza. Jego wymiary, zwiększony prześwit, duże koła i osłony dolnych części nadwozia pozwolą na odkrywanie uroków codzienności przy zachowaniu pełnego komfortu.
Renault Captur to nie tylko przyciągający wzrok wygląd, to także doskonałe wyposażenie, które sprawi, że każda podróż będzie przyjemnością. Aby ułatwić pokonywanie tras, nawet tych najbardziej szalonych, Renault Captur ma wszystko, co pozwala podróżować komfortowo: od wbudowanego w deskę rozdzielczą tabletu Renault R-Link, z ekranem dotykowym i dostępem do internetu, poprzez wspomaganie ruszania pod górę, siedzenia ze zdejmowaną tapicerką czy ułatwiającą życie kartę Renault Hands Free, aż po nowoczesną gamę silników Energy.

Cennik i dane techniczne

(1.8 MB)

Masz pytania? Napisz do nas.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij